Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 9 let 13 týdnů
Ronov nad Doubravou - Zdejší radnice čeká na verdikt, zda dostane dotaci na stavbu čistírny odpadních vod a novou kanalizaci. Náklady na jejich...Celý článek »
vydáno před 4 dny 19 hodin
Chrudim – V areálu bývalé Transporty se budou opět likvidovat staré vrty. Radní schválili kvůli odstranění vrtů, které brání ve výstavbě, výjimky ze...Celý článek »
vydáno před 1 týden 15 hodin
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) se prý pěkně zapotil kvůli převodu pozemků pod chrudimským dopravním terminálem. Nabytí...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Místní části vedení města opravdu nezanedbává. Zatímco ve Vlčnově běží odbahňování rybníka, Medlešice se snad už letos na podzim dočkají...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 6 dnů
Chrudim – Bude? Nebude? Seženou se peníze? Coronavirus? Kanalizace v Medlešicích, bývalé obci proslulé svým pivovarem a zámkem, do jehož rekonstrukce...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 6 dnů
Chrudim – O tom, že komunikace mnoha státních i obecních institucí směrem k občanovi není úplně na nejlepší úrovni, nepochybuje asi nikdo. Místní...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 5 dnů
Chrudim – Koncem listopadu představenstvo společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, a. s. (dále jen VaK Chrudim) schválilo finální ceny vodného a...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 6 dnů
Pardubice – Město chce využít dotace z Norských fondů na projekt, který vychází z dokumentu Zranitelnost města Pardubice vůči vysokým teplotám....Celý článek »
vydáno před 34 týdny 3 dny
Pardubice – V areálu bývalých automatických mlýnů vznikne do roku 2023 kulturně  vzdělávací centrum. Dodavatelem se stala ...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Chrudim – Výstavba kanalizace v Medlešicích je akutní jako nikdy před tím. Pokud si radnice s budováním nepospíší, může městu hrozit celá řada...Celý článek »