Chrudimské noviny

Dnes: 24°C
Zítra: 29°C
Pozítří: 30°C
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Diskuse o tom, jak ještě více zatraktivnit druhé největší město Pardubického kraje v očích turistů, rozhodně nekončí. Politici i členové...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Je všeobecně známo, že prostředí vychovává a poukazují na to i četné vědecké studie. A právě v tomto duchu zavedla před šesti lety chrudimská...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 3 dny
Chrudim – Dobrých zpráv je v této nelehké době jako šafránu. Většina médií v honbě za větší čteností přiživuje paniku a informuje o údajných...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Pozdě, ale přece. Podobná slova asi vytanou na mysli každému, kdo sleduje „tanečky“ místní radnice kolem povolování trhů na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Prodat něco z přebytků své pěstitelské snahy, případně vyrobeného vlastníma rukama, napadne občas každého. Jaká jsou však pravidla, když...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim - V sobotu 3. října nám dopolední Bramborový jarmark na Resselově náměstí naznačí, že podzim je nekompromisně tady. Kromě tradičního...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Chrudim - Tradiční trhy na Resselově náměstí se opět vrátily do svého normálu ve srovnání s tím, co tu probíhalo ještě na začátku loňského roku...Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim - Vánoce se nezadržitelně blíží a společně s nimi i oblíbené vánoční trhy na Resselově náměstí. Přestože mnozí Chrudimáci žehrají, že...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - V sobotu 12. října se od rána koná na Resselově náměstí další z chrudimských jarmarků, jehož součástí tentokrát bude prodej...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Na Resselovo náměstí se nyní přikradl fenomén, který odsud radnice před sedmi lety vymýtila. Jde o prodej nekvalitního zboží pochybného...Celý článek »