Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 50 týdnů 3 dny
Chrudim – „Položit pacienta na záda a zvednout mu nohy – ano, to je správná protišoková poloha. Pamatujte, že když krvácení trvá déle než...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – O nálezy munice není především v okolí města příliš velká nouze. Lesy Na Podhůře ukrývají spoustu granátů, nábojů a dalších vynálezů...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice/Chrudim - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) přijal ve své kanceláři koncem června Michala Žáka, který reprezentoval...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Na Střední průmyslové škole v Chrudimi se v minulém týdnu sešli zástupci školy s krajskými a městskými politiky a pedagogové...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – V příštím školním roce už se budou studenti Střední průmyslové školy Chrudim učit pracovat na nových obráběcích strojích. V rámci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Tolerance, chápaní a poznávání odlišných kultur i náboženství, boj proti násilí, ale i zlepšování jazykových dovedností. To byly cíle...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – Místní Střední průmyslová škola patří k elitním vzdělávacím ústavům v rámci celé České republiky. Potvrdilo se to i v letošním kole soutěž...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Pardubice - Řídicí výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace na svém včerejším jednání schválil realizaci dalších projektů z oblasti dopravy,...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim/Třemošnice - Protesty studentů, vedení škol a také některých starostů podle všeho zafungovaly. Vedení Pardubického kraje se totiž rozhodlo...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Žoviálnost, srdečnost a lidovost. Těmito slovy by se asi dal charakterizovat výstup náměstkyně hejtmana Jany Pernicové (ČSSD) na úterní tiskové...Celý článek »