Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 2 týdny 6 dnů
Chrudim – Připomínat si slavné osobnosti, jež jsou svázané s minulostí, ale také se dny nedávno minulými v druhém největším městě Pardubického kraje...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Každý dobrý hospodář, když opravuje svůj dům, snaží se ho opravit celý. Ne tak město, které vlastní jak celý atletický stadion v ulici V...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Další kvalitní výsledek v přípravném období připsali fotbalisté MFK Chrudim, kteří na vlastním hřišti nedovolili zvítězit Hradci Králové....Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Sotva skončila rekonstrukce tribuny letního stadionu a ta byla předána sportovcům i veřejnosti, chce se město pustit do dalších oprav v...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim - Na vytržení z prázdninového času se teď musí připravit městští zastupitelé. Ministerský úředník totiž neodpočívá ani v době letních veder a...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Pardubice - Skupina Kabát, která zahraje v pátek 26. června od 20 hodin na zdejším Letním stadionu, má povolení k noční produkci do 22.30 hodin....Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Chrudim – Následující sobotu bude plno na Letním stadionu v Chrudimi. Fotbalisty vystřídají tělesně postižení, kteří si zasoutěží v různých...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Po dvou prohrách přišlo konečně vítězství. Lídr ČFL hodně zkomplikoval situaci Písku, který statečně bojuje o záchranu. Prohra 1:0 mu ale...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim – Pro poslední dvě kola muselo MFK Chrudim změnit působiště. Kvůli rekonstrukci trávníku U Vodojemu čeká nával fanoušků proti Písku Letní...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Chrudim - Lidé pomalu očekávají příchod nového roku, ale i fotbalisté letos nově vzniklého klubu MFK Chrudim mají v poslední den opravdu napilno...Celý článek »