Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 2 dny 11 hodin
Včera zastupitelstvo města Pardubic rozhodlo o navýšení investice do vznikajícího kulturně vzdělávacího areálu bývalých Automatických mlýnů. Navýšení...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nejmodernější technologie se mnohdy jen těžko hlásí o svá nezpochybnitelná „práva“. Digitalizace zdejší samosprávy však postupuje mílovými...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Více než tři a půl miliardy korun schválila Evropská unie jako dotaci pro Hradecko – Pardubickou aglomeraci. Takový objem peněz region v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudimsko – Ukázková spolupráce místních kriminalistů s Evropským policejním úřadem má za výsledek zadržení výtečníka, který trávil volný čas...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – O chystané úpravě přednádraží, kde by měl vyrůst zbrusu nový terminál veřejné dopravy, Chrudimské noviny již informovaly. Radnice se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim – O dotacích, které v rámci takzvaných „dotací ITI“ posílá do Hradecko – pardubické aglomerace Evropská unie, bylo napsáno již mnoho....Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Málokdo ví, že v centru města se lze připojit zdarma k bezdrátovému internetu. Wi-Fi hotspot se nachází na Resselově náměstí a radnice ho...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Pardubice - Hradecko-pardubická aglomerace pokračuje ve svém úspěšném naplňování schválené strategie ITI. Už v roce 2016 vypsala jako první ze sedmi...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim – V každém normálním zaměstnání si zaměstnavatel kontroluje, jakou práci jeho zaměstnanci, případně lidé, jimž odměnu za odvedený „job“...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim – Přestože vrcholní političtí představitelé města připomínají svým přístupem k dotacím z „ITI“ známé tři opičky, jež nevidí, neslyší a...Celý článek »