Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 26 týdnů 5 dnů
Pardubický kraj/Chrudim – Od 13. ledna letošního roku pátrá policie po patnáctileté dívce, která je na útěku z chrudimského dětského domova a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Pardubice/Přestavlky – Po problémové dívce, která se tento rok vydala neznámo kam už potřetí, opět pátrá policie. Tentokrát chybí přesný popis jejího...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Pardubice-Ohrazenice/Přestavlky – Kam se opět poděla dívka, která se před týdnem sice vrátila domů, ale už je opět od včerejšího večera nezvěstná?...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Pardubický kraj - Během pár dnů pardubičtí celníci odhalili více než sto tablet léků s anabolickým a hormonálním účinkem, marihuanu, jež...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim/Prachovice - Chrudimští policisté pátrají po pohřešované 15leté dívce z Prachovic. Obracejí se na širokou veřejnost se žádostí o pomoc....Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Místní kriminálce se podařilo vypátrat 31letého muže, který si měl už nějaký pátek odpykávat svůj trest za zdmi věznice.Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Pardubice - Strážníci hledali sedmnáctiletou dívku, která se nevrátila z vycházky na internát na Dukle. Nalezli ji až před půlnocí v nočním...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Pátrači chrudimské kriminálky zabodovali během čtvrtka hned dvakrát. Nejprve vypátrali okolo 17. hodiny v...Celý článek »