Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 20 týdnů
České Lhotice – Jedním ze sedmi známých keltských hradišť v České republice je oppidum v Českých Lhoticích nedaleko Nasavrk....Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Nasavrky - Keltský skanzen pořádá v sobotu 16. a v neděli 17. června od 9 hodin program nazvaný Slunovrat v Zemi Keltů. Návštěvníci...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Pardubice – Nečekaný objev překvapil koncem září archeology na Pardubicku. K obřímu bronzovému hrnci je přivolal náhodný nálezce. Možná až...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Nasavrky - Lughnasad je mezinárodním festivalem keltské kultury, který se koná každoročně uprostřed léta a letos se 11. ročník uskuteční 28....Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim – Na pátek 24. března připadá svátek svatého archanděla Gabriela, je ale také pátek po třetí neděli postní a ta následující neděle už se...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim – Po dovolené na Slovensku se zcela fit a zdráv vracím k tipům na víkend. Tentokráte půjde již o dvoustý první článek s tímto titulkem a...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Nasavrky - V sobotu 5. listopadu se v Keltském skanzenu uskuteční oslava keltského nového roku zvaného Samhain. Areál bude otevřen od 10 do...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Nasavrky - Místní spolek Boii si ve své pracovní náplni dal na první místo  zachování a obnovu keltského dědictví, jakožto jednoho z ...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Keltská karavana, která reprezentuje regionální obchod, se na své cestě z Kunětické hory na keltský festival Lughnasad do Nasavrk zastaví...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
Chrudim - Nadcházející první listopadový víkend se jednoznačně ponese ve znamení vzpomínek na zemřelé - Dušiček. Mnozí, zvláště mladší čtenáři, to...Celý článek »