Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – U každého rodinného domu budou muset být od ledna čtyři druhy popelnic. Oznámil to starosta František Pilný (ANO 2011), když přišel s...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 5 dnů
Chrudim – Ačkoliv se to na první pohled nezdá, podle Hany Luptákové z odboru životního prostředí město bojuje se zvýšeným výskytem potkanů bez...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Se zavedením QR kódu přišel problém. Že by GDPR? Ale vůbec ne. Bez této maličkosti, která zahrnuje údaje o tom, kde a kolik a jakého odpadu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Označování popelnic QR kódy způsobuje u některých chrudimských spoluobčanů oprávněné rozpaky a pochybnosti, zda to pro ně vůbec bude...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Místostarosta Aleš Nunvář (Piráti) je jako na koni s plněním cílů, které si stanovil. Předložil totiž v pondělí výstupy a návrh, jak dále...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Věci, které by se daly vyřešit zdánlivě rychle a levně, ale dlouho se s nimi nic neděje, už způsobují některým obyvatelům nervové vypětí. S...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Pravým důvodem možné populační exploze potkanů ve městě určitě nebude pár nedojedených zbytků u řeky. Má to hnědou barvu a někdy to opravdu může za...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – V průběhu března a dubna se město přidá mezi podporovatele třídění bioodpadu a lidé si budou smět dobrovolně přijít pro hnědou plastovou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim – Práce strážníka městské policie je pro mnohé muže i ženy sen. Sen o dobrodružném životě v boji za právo a spravedlnost. Uchazeči o tato...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim – Týrání zvířat je obrovským problémem, který svými důsledky a krutostí zasahuje celou společnost. Chrudimáků se před třemi lety výrazně...Celý článek »