Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 2 týdny 17 hodin
Chrudim – V průběhu března a dubna se město přidá mezi podporovatele třídění bioodpadu a lidé si budou smět dobrovolně přijít pro hnědou plastovou...Celý článek »
vydáno před 1 týden 10 hodin
Chrudim – Svoz bioodpadu konečně začne. Kompostéry, které měly před lety tento problém vyřešit, se příliš neosvědčily. Zlí jazykové tvrdí, že ve...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Deratizační plán, schválený bývalým starostou na pět let dopředu, probíhá až do prosince 2021. Týká se veškerého městského majetku, na...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 14 hodin
Chrudim – Zatímco v Cholticích už přikročili k ráznějšímu kroku a rozhodli se použít střelné zbraně, aby nutrií, které ze své domoviny nepřicestovaly...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 18 hodin
Chrudim – Nutrie stále zaměstnávají chrudimskou veřejnost. Jaký je nejnovější vývoj? Část obyvatel města navrhuje radikálně zredukovat jejich...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrudim – Obchodníci v centru města i jinde, když touží po zviditelnění své provozovny, umisťují před ni reklamní ceduli na nožičkách. Neděje se tak...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 18 hodin
Chrudim – O nových obyvatelích města, kterými se staly v nedávné minulosti nutrie, Chrudimské noviny již dvakrát informovaly. Obyvatelé jsou to...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 18 hodin
Chrudim – Najít účinnou strategii, jak v této nelehké době ufinancovat vlastní „tvrdé“ projekty, není pro nikoho z politiků snadné. Chrudimská...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 6 dnů
Pardubický kraj - Diskuse vyvolávají v Pardubicích kompostéry. Piráti dokonce zvažují založení komunitní zahrady. Lidé nemají jasno, jaké výhody jim...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 6 dnů
Chrudim – Jakým způsobem vyřešit svoz bioodpadu? To je téma, jímž se zabývala již minulá radniční koalice. Ta současná se rozhodla od příštího roku...Celý článek »