Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - Chrudimské noviny přinášejí exkluzivní rozhovor s organizátorem protestní akce v Pardubicích, která spadá pod i v Chrudimi akcentovanou...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Protest na Resslově náměstí neměl svého vůdce ... Ač to  tak nevypadalo, Chrudim žila ve čtvrtek výzvou Národní rady a Holešovské výzvy k...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Doslova pozdvižení způsobila ve čtvrtek v podvečer v ulicích města projíždějící dodávka takzvané Národní rady, která s pomocí amplionů...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 6 dnů
Chrudim – Tak jako všude, i v druhém největším městě Pardubického kraje se letošní oslavy 17. listopadu obešly bez větších sešlostí veřejnosti. U...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Není žádným překvapením, že s úpravami areálu letního kina za budovou Muzea současné vedení města počítá. V nejužším vedení – radě města –...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Mezi nejhlasitější odpůrce takzvaného „jezdeckého schodiště“ v Široké ulici patří beze sporu městský zastupitel a milovník výstředních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Myslím si, že na všech úrovních politiky je kandidatura, či jiná podpora ANO zdrojem politické moci Andreje Babiše, proti jehož činům Milion chvilek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Osud areálu letního kina za budovou Muzea obyvatele města, překvapivě, příliš nezajímá.Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Takzvané „jezdecké schodiště“ v Široké ulici hýbe místní veřejností. Především městský zastupitel za Babišovo Hnutí ANO 2011 Richard Herbst...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim – Některé komise rady města – poradní orgány radních a nakonec i zastupitelů, se v posledních čtyřech letech s aktivitou právě nepřetrhly....Celý článek »