Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 20 týdnů 4 dny
Chrudimsko – Od 11. prosince policisté na Chrudimsku pátrají po pohřešované šestnáctileté dívce. Kromě ní je vyhlášeno pátrání od konce října i po...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Chrudim/Prachovice - Chrudimští policisté pátrají po pohřešované 15leté dívce z Prachovic. Obracejí se na širokou veřejnost se žádostí o pomoc....Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Přestavlky - Ve dvě hodiny ráno směřovaly k uvedené obci hasičské vozy z centrálních stanic Pardubice a Chrudim. Havarovalo zde totiž...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Přestavlky/Nabočany - V podvečer to na mnoha místech Chrudimska začalo pěkně klouzat. Teplota se v tu dobu pohybovala ne příliš hluboko pod...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Ohrazenice - Nová školka, vznikající při základní škole v této pardubické místní části, je připravena přijmout 50 dětí. Provoz přitom zahájí koncem...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim/Přestavlky - Chrudim nechala opravit válečný hrob Karla Regensdorfera, dělostřeleckého důstojníka, který padl 17....Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice - Strážníci hledali sedmnáctiletou dívku, která se nevrátila z vycházky na internát na Dukle. Nalezli ji až před půlnocí v nočním...Celý článek »