Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 3 týdny 17 hodin
Chrudim – Na mezinárodní den žen Rada města Chrudim rozhodla o nákupu dvou zbrusu nových elektromobilů. Kdo v nich bude jezdit, ale není tak...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 4 dny
Chrudim – Město Chrudim má v plánu aktualizovat svůj vozový park a začít využívat pro své potřeby dva elektromobily neboli automobily na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chrudim – Snad se město nechalo inspirovat Litoměřicemi, o jejichž „zelené“ politice Chrudimské noviny nedávno informovaly, nebo jde zkrátka jen o...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Aktivity Zdravého města mohou být nejrůznějšího charakteru. Od pořádání diskusí a pikniků, přes nejrůznější soutěže v udržitelném rozvoji,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim – Elektromobily, elektrobusy, elektrokola a elektrokoloběžky. Radnice teď skloňuje údajně ekologické dopravní prostředky na všech frontách....Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim – Město Chrudim využilo možnosti vyzkoušet si osobní vůz na elektrický pohon neboli elektromobil. Pracovníci městského...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim – Radnice se zavázala snížit do roku 2020 emise CO2 o celých 20%. Má jít o závazek realizovaný v rámci takzvaného „Paktu starostů a primátorů...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - Kompostéry zdarma, nebo za mírný poplatek, elektromobily strážníkům, ocenění Ministerstva vnitra České republiky není zdarma. Tyto a další...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Pardubice - Zaměstnanci Krajského úřadu Pardubického kraje budou moci při svých služebních cestách využívat elektromobil Volkswagen e-up! Umožní to...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj se rozhodl rozšířit svůj vozový park o jeden automobil na elektrický pohon a začne ho využívat k pracovním cestám. Podle...Celý článek »