Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 1 den 18 hodin
Pardubický kraj – Počet vyočkovaných dávek vakcíny se blíží dneškem ke 170 tisícům. Statistici zveřejnili údaje o počtech úmrtí v březnu, které...Celý článek »
vydáno před 1 den 19 hodin
ČR/Pardubice – Divadelnící z různých koutů celé republiky se spojili ve výjimečném projektu Vitamin D aneb Divadla spolu a měli 72 hodin na to, aby...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 3 dny
Chrudim – Náměstkyně pro zdravotnictví Michaela Matoušková (STAN) navštívila na konci minulého týdne chrudimskou nemocnici, její oddělení...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – Většina (214) ze 329 hospitalizovaných v nemocnicích Pardubického kraje se nachází v těžkém stavu. Situace je horší než v...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 6 dnů
ČR/Pardubický kraj – Vláda jednala s hejtmany všech krajů o tom, jak se bude dále postupovat po čtvrtečním neodhlasování prodloužení nouzového stavu...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Pardubický kraj – Velká kreativita při výběru vhodného místa pro očkovací centrum jako je tomu v zahraničí se v případě Pardubic nekoná. Zatímco...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 1 den
Pardubice/Slatiňany – Poté, co včera informoval hejtman, že vakcíny možná dorazí na Silvestra nebo i později, ledy se hnuly a vakcína do pardubické...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – Původně měly vakcíny dorazit už 28. prosince, dochází ale k opakovanému zpoždění. Očkování tak začně až s novým rokem 2021. Vakcína...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Pardubický kraj – Hejtman Netolický vystupuje proti schválení daňového balíčku, který by podle něj připravil krajský rozpočet o více než čtvrtinu...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 3 dny
Pardubický kraj – Hejtman Martin Netolický se otevřeně hlásí k podporovatelům aktuální rezignace ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO 2011) a...Celý článek »