Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Proč pískovcové kvádry znenadání změnily svoji barvu, už řeší odbor investic. Na opravené opěrné zdi se objevilo v posledních...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim – Rachot sbíječek narážejících do betonu, to je ranní idylka, kterou zažívají v těchto dnech obyvatelé domů v okolí Širokých schodů, kterým...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim – Letos konečně přijde řada i na prosakující kašnu okolo morového sloupu na Resselově náměstí. Potvrdil to už i starosta František Pilný (ANO...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 3 dny
Chrudim – Péče o památky a udržování historického jádra Chrudimi spočívá především v citlivosti k detailu. Jak vlastně dopadla oprava zdi nad...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 hodiny
Chrudim – Starosta Fratišek Pilný (ANO 2011) se podělil o výsledek rozhodnutí prvoinstančního okresního soudu v Chrudimi. Kvůli možnému odvolání bude...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 3 dny
Chrudim – Říká se, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Podobné to je i s řešením opravy zdí podél Chrudimky, kudy jezdí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Chrudim – Po vydatných deštích, které se přehnaly v červenci přes Chrudim, se musela z bezpečnostních důvodů uzavřít Myší díra i přístupové stezky k...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim – Říká se do třetice všeho dobrého, neplatí to ale pro opravu opěrné zdi v ulici Široké schody. Kdo by to byl čekal, že ještě před vypršením...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Skoro na měsíc přesně se v Chrudimi opravovala další zeď. Pomalé rozpadání se tarasní zdi nad Kopanicí donutilo město k rychlému kroku....Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim – Po včerejším článku o tom, že bortící se zeď nad Širokými schody se bude opravovat až do 10. prosince 2021, podal dnes doplňující informace...Celý článek »