Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 33 týdny 2 hodiny
Statistika mluví jasně. Během pár let se přiblížíme situaci, kdy bude normální potkat na každém druhém kroku osobu v seniorském věku. Co ale některým...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 4 dny
Chrudim – Spolek Hurá na výlet spustil dnes v osm hodin ráno své historicky první internetové vysílání pro seniory, tedy roku 2021. Pořady provázejí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Prodlužovaný nouzový stav, v němž se momentálně celá Česká republika nachází, mnohým konvenuje. Buduje totiž zdání, že vedení země ví, co...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim – Městské lesy nejsou v nejlepší kondici. Ve skutečnosti je toto tvrzení spíše eufemismus. Lesy Na Podhůře, v okolí rozhledy Bára, umírají...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
ihned.cz – Nepředvídatelná budoucnost energetiky. Západní svět zažívá stagnaci spotřeby energie, rozvojový svět po ní stále lační. Velkou roli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – To, co Chrudimské noviny krátce po volbách predikovaly, se pomalu ale jistě stává realitou. Někteří zdejší politici jako by si zapojením do...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim – Odměny za výkon veřejné funkce jsou vždy velmi sledovaným a diskutovaným tématem. V menšině totiž nejsou občané, kteří se domnívají, že...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Nové vedení města již několikrát deklarovalo svou touhu šetřit finance. Zrušilo proto třeba výstavbu sjezdu ke sportovištím v Klobásově,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Otevřené město se za jeho minulého vedení rozhodně nekonalo. Informace k veřejnosti prosakovaly často oklikou, se zpožděním, mnohdy však...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – O tom, že mnohé městské instituce občas prodávají něco ze svého majetku, ví málokdo. Bohužel, mnohdy jsou tyto výhodné nabídky tak dokonale...Celý článek »