Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Pátrači chrudimské kriminálky zabodovali během čtvrtka hned dvakrát. Nejprve vypátrali okolo 17. hodiny v...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim/Hrochův Týnec - Chrudimská kriminálka obvinila o víkendu z trestných činů loupeže, krádeže a porušování domovní svobody hned tři...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Pardubice - Hlídka Policie ČR, která vyjížděla k drobné krádeži v jednom z obchoďáků v pardubickém centru, netušila, že se jí zde podaří zadržet...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 3 hodiny
Chrudim – Jednoho z nejhledanějších mužů Evropy, a sice z Chrudimska, zadrželi na letišti v těchto dnech kriminalisté. Hledaný muž se skrýval před...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim – Dalšího vypečeného tatínka vyhmátli místní policisté. Snad vinou špatných životních osudů, snad laxností a nezájmem o vlastní děti. Ať už...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim – V úterý 19. září sdělila vyšetřovatelka chrudimské kriminální služby obvinění šestašedesátiletému muži, který je podezřelý ze spáchání...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim - Na konci minulého roku zahájili policisté ze zdejší kriminální služby trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z Chrudimi, který je...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Zdejší policie aktuálně stíhá 33letého obchodního manažera v jedné společnosti sídlící v Praze.Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Chrudim - Zdejší kriminálka dopadla 38letého zloděje, který má na svědomí hned několik případů vloupání do domů a v jednom případě i do mateřské...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - Už koncem minulého roku zahájili zdejší kriminalisté trestní stíhání 25letého muže, který je podezřelý ze spáchání přečinu podvodu. V ...Celý článek »