Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudim – V sobotu večer řešili strážníci oznámení o napadení na Resselově náměstí. Jak to bylo ve skutečnosti a co za to, bude muset rozhodnout až...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – Jak asi bude vypadat letošní pouť? Budou pořadatelé nabízet u vstupu dětem chůdy, aby z pouti také něco měly, nebo se vše zvrhne jako v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 dnů
Chrudim – Dlouho očekávaný okamžik mnoha příznivců pouťových atrakcí už je tady! Ve 14:00 začal na Resselově náměstí Pouťový jarmark a roztočily se...Celý článek »
vydáno před 6 let 11 týdnů
Chrudim - Blíží se letní prázdniny a s nimi i pořádání jedné z největších poutí v České republice. Salvátorská pouť v centru města koná od pátého do...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim – O letošní pouti se budou mít občané po dvou letech omezení nejspíš na co těšit, a to jak návštěvníci, tak i někteří obyvatelé domů, kteří...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – „Já ty nuly mám tak rád,“ napsal šestého července na svůj facebook starosta města František Pilný (ANO 2011). Nenarážel na své kolegy ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Podobně absurdní situaci by nevymyslel ani mistr absurdního dramatu, bývalý, všemi milovaný prezident Václav Havel.Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Mnozí Chrudimáci to doslova obrečeli, jiní kvitovali s povděkem. Světská část místní proslavené Salvátorské pouti letos nebude. Poslední...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – Dvě tradiční akce jsou symbolem léta v druhém největším městě Pardubického kraje. Letní prázdniny otevírá Loutkářská Chrudim, láme je na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – Pořadatelé tradičního Chrudimského Silvestra se snaží zachránit Chrudimskou pouť 2020. Vedení města Chrudim oznámilo, že se pouť v...Celý článek »