Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 25 týdnů 5 dnů
Proseč/Pasíčka – Ekocentrum a záchranná stanice Pasíčka realizuje ekovýchovné programy a současně se ve venkovní expozici areálu můžete seznámit...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 5 dnů
Chrudim – Odchycené nutrie najdou svůj azyl v záchranné stanici Pasíčka. Případ chrudimských nutrií, které na sebe připoutaly velkou pozornost...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 hodina
Proseč/Bor u Skutče – Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka funguje a pomáhá divokým zvířatům už dlouhá léta. Od té doby, co ale musí mít kvůli...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 4 dny
Pardubice/Bor u Skutče – Liška Bystrouška se o Vánocích prohání místo zlatého prasátka na Dukle. Snad každý četl rád Těsnohlídkův příběh nebo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Michalský park je primárně bývalým hřbitovem. Tento prostý fakt nejspíše uniká všem „pejskařům“, kteří zde nechávají pobíhat, močit a kálet...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim – Září nám začalo, léto nejspíše pomalu končí. Díky Bohu za déšť, který přináší tolik potřebnou vláhu do naší přírody. O víkendu nás čeká...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Pardubice/Pasíčka - Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo na svém dnešním jednání druhou část přerozdělování přebytku hospodaření z ...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Chrudim - Pestrou a zajímavou službu si mohli v kalendáři odškrtnout strážníci městské policie ve čtvrtek 31. března. Podařilo se jim pokutovat dva...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Bor u Skutče - Náměstek ministra a ředitel sekce ochrany přírody a krajiny Vladimír Dolejský a krajský radní pro životní prostředí, zemědělství a...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Chrudim - Celého čtvrt milionu korun mají letos radní města k dispozici, aby je mohli rozdat formou darů nejrůznějším zájmovým sdružením nebo...Celý článek »