Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Pardubický kraj – Nově se připojí do osvětového projektu tři města Pardubického kraje, mezi nimi i Pardubice. V Luži proběhne položení...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 18 hodin
Chrudim – Říká se do třetice všeho dobrého, neplatí to ale pro opravu opěrné zdi v ulici Široké schody. Kdo by to byl čekal, že ještě před vypršením...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Chrudim – Rachot sbíječek narážejících do betonu, to je ranní idylka, kterou zažívají v těchto dnech obyvatelé domů v okolí Širokých schodů, kterým...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 2 dny
Chrudim – Po včerejším článku o tom, že bortící se zeď nad Širokými schody se bude opravovat až do 10. prosince 2021, podal dnes doplňující informace...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 3 dny
Chrudim – Dokončení oprav bortící se zdi, která ohrožuje kolemjdoucí na Širokých schodech, se posouvá. Zhotovitel bude mít na opravu více času,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Jde o každoroční tradici. Centrum města se uzavře pro běžný provoz a silnice i část chodníků radnice odevzdá cyklistům. Sobotní trh je...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Místní hřbitovy neposkytují místo k poslednímu odpočinku jen katolíkům, protestantům a nevěřícím. Skrytým klenotem s nezaměnitelným kouzlem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – 27. leden je Mezinárodním dnem památky obětí holocaustu. Tento den nebyl vybrán náhodně, je to den, kdy byl v roce 1945 osvobozen...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Další Kameny zmizelých byly položeny v chrudimských ulicích, další osudy polozapomenutých obyvatel města byly připomenuty. Židovští...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim – Manitou Železné hory se stal ve městě již tradicí. Tradicí se však v souvislosti s těmito cyklistickými závody stalo i setkávání s...Celý článek »