Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 6 let 3 týdny
Chrudim - Velkou radost teď mohou mít všichni obyvatelé Palackého třídy a ulice Obce Ležáků. Po letech šedivého nezájmu si je radnice doslova hýčká a...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Chrudim – Z některých přepočítání jsou radosti v podobě nečekaných otěhotnění, a někdy zase překvapivá návštěva městské policie přímo v pracovní době...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim – Policie rozptyluje obavy některých rodičů z přátelského chování místní ženy. Strážníci nejdříve uvedli, že v úterý 12. října...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Chrudim – Lokalita upomínající na zašlé přátelství mezi Chrudimí a ukrajinským městem Borzna se poslední dobou dostává na hlavní místo v počtu...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Pardubice – Minulé pondělí se sedmnáctiletá dívka nevrátila z povolené vycházky zpět do výchovného ústavu. Od té doby po ní policie bezúspěšně pátrá...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 1 hodina
Chrudim – Kde jsou ty časy, kdy ještě kašna před supermarketem důstojně připomínala přátelství Chrudimi a ukrajinského města Borzna, okupovaného za...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – K tomu, aby zastupitelstvo opět zvážilo vznik discgolfového hřiště, už chybí jen pár podpisů. Vznikla totiž nová petice, ke které...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 15 hodin
Chrudim – Co uvidí turista, když přijede do Chrudimi? U rušné křižovatky na rohu Škroupovy ulice a Palackého třídy se po třech měsících od strojového...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 4 dny
Chrudim – Noční výjezdy k hlasitému rušení nočního klidu na Palackého třídě nebývaly dříve ničím neobvyklým. Když se však hlasitá hudba začala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Sportovní utkání i občasné kulturní akce. To vše se koná na hřišti TJ Sokol Topol. Ne všichni obyvatelé této bývalé samostatné obce však...Celý článek »