Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – O prioritách současné radniční koalice hnutí ANO 2011, Chrudimáků, Pirátů a ČSSD bylo napsáno mnoho. Minimálně dvě první zmíněné strany se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Město se chystá uzavřít další lávku. Tentokrát ale nejde o mostek v havarijním stavu, jako v případě lávky v Úzké ulici a v ulici Široké....Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim – Na podzim bude město žít nejen volbami do Senátu Parlamentu České republiky. Daleko bezprostřednější vliv na chod životů Chrudimáků totiž...Celý článek »
vydáno před 3 roky 20 týdnů
Chrudim – Stále větší počet lidí si uvědomuje, jak odpad – především ten plastový, doslova zamořuje životní prostředí. Některé studie tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim - Na zdánlivě nesmyslnou dopravní značku si už delší dobu stěžují někteří cyklisté. V Radoušově ulici nelze totiž přehlédnout tabulku, která...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Slepá ulička přímo v chrudimském centru, kde se od nepaměti říká "V prdeli", připomínala řadu let scenérii nepodobnou těm z válečných...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - V pondělí před 10. hodinou anonym upozornil strážníky, že přímo před prodejnou v Radoušově ulici stojí modrý opel. Hlídka na...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Prostor mezi Radoušovkou a místem zvaným Chrudimáky V Prdeli dostane konečně smysluplné využití a promění nehostinný oprýskaný pravobřežní ráz...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - V sobotu krátce před 17. hodinou přijali strážníci oznámení o tom, že v Radoušově ulici došlo k poranění psa. Toho napadl pes chovatelky,...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - Společnost K2 Invest, vlastněná chrudimským developerem Milanem Kuštou, koupila v Radoušově ulici stavební parcelu, na které hodlá do...Celý článek »