Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Najít v dnešní době spolehlivého zaměstnance, je téměř nadlidský výkon. Dvakrát to platí v pohostinství, kde není příliš velkou výjimkou,...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Pardubice - Strážníci přijali prostřednictvím tísňové linky stížnost barmana, který uvedl, že ho měl napadnout jeden z přítomných hostů. „...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Pardubice - Krátce po čtvrté hodině ranní došlo k napadení obsluhy v jednom z místních barů. Napadený byl převezen záchrannou službou...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice - Během uplynulého víkendu skončila policejní hlídka potulování se mladistvé dívky, která si už nějakou dobu užívala svobody na útěku z...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Chrudim - V úterý před 16. hodinou volala strážníkům obsluha restaurace Kateřina, že jim tam u baru už přibližně dvě hodiny spí opilý a pomočený...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Pardubice - Po třetí hodině odpolední se v Gorkého ulici nevyhnul policejní kontrole 37letý cizinec za volantem Opelu Astra. Hlídce dohlížející...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Hradec Králové/Přelouč/Pardubice - Do vězení na 11 let poslal krajský soud 37letého Petra Říhu z Pardubicka za to, že v loňském listopadu...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Chrudim - Zaměstnanec Bowling baru Stromovka v Družstevní ulici volal strážníkům v úterý dvě minuty před půlnocí s tím, že má problémy se svým...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Před půlnocí oznámil strážníkům jistý muž, že byl napaden servírkou místního baru ve Štěpánkově ulici. Měla mu údajně strhnout stříbrný...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Nasavrky - V policejní cele byl nucen přenocovat 48letý cizinec, kterého policisté přistihli s více než jednou promile alkoholu za volantem...Celý článek »