Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 43 týdny 4 dny
Pardubice – Pardubická legenda a fantom ulic Josef Václav Antonín Kulhánek, který byl za svého života inspirací mnoha umělcům i obyčejným lidem...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 4 dny
Východní Čechy/Pardubice – Kulturní scéna přišla minulý týden o tři významné osobnosti a Pardubice se zahalily do smutku. Ve středu odešli do nebe...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 1 den
Chrudim – Peníze ušetřené na odboru školství, kultury a sportu zaplatí město firmě z Kolína za animovaný film a promítat se bude prý jako...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Pardubický kraj/Orlickoústecko – Zatímco na chrudimské „SCHELLCE“ by se mohli podělit se čtenáři o historky, jaké to je, když „zákazníkům...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Krizová situace, omezování základních lidských práv na svobodu pohybu, svobodu shromažďování a nedotknutelnost obydlí většinu obyvatel...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Litomyšl - Pardubický kraj pokračuje v boji proti podomním prodejcům, předváděcím akcím, ale také nevýhodným úvěrům či smlouvám, které mohou...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Chrudim/Skuteč - Zatím nezjištěný "šmejd" zazvonil v pondělí kolem 13. hodiny u dveří sedmašedesátileté důchodkyně v jedné malé vísce u Nasavrk a...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Pardubice - Ve městě se opět objevili takzvaní „šmejdi“. Podomní prodejce navštívil totiž jednu z místních obyvatelek pod záminkou kontroly slev za...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Pardubice - Na služebnu městské policie v Pernerově ulici se osobně dostavila 86letá žena s tím, že byla na akci v restauraci v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Viděl jsem včera nejnovější film režiséra Petera Jacksona - Hobita. Kniha, kterou mnozí jistě četli, je prvním z větších děl anglického profesora...Celý článek »