Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Aeroklub se už od podzimu chystá na další ročník výcviku pilotů. Informační schůzka pro všechny zájemce o létání se koná na chrudimském...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Dětem ve výchovně léčebném oddělení (VLO) v Přestavlkách pomáhají kamioňáci a sbírku organizují i učitelky ze vzdáleného Jindřichova v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Vybudování cyklostezky směrem k rekreačním lesům se v současné době, kdy tyto porosty srdnatě likviduje kůrovec a zatíná tím pořádnou...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim – Součástí vzpomínek na vojáky, je už roky oblíbený pochodu „Memoriál Československých parašutistů“. Přihlášky do něj však bylo možno podávat...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Chrudim - Občanské sdružení Altus ve spolupráci s Rozvoz Chrudim pořádá v sobotu 8. října od 13 hodin již 6. ročník Drakiády. Akce proběhne...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Profesionální hasiči z chrudimské stanice se zaměřili na záchranu osoby, která se propadla pod led do mrazivé vody. Pro trénink si vybrali...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Charitativní běh, jehož první oficiální část zorganizovali v sobotu 29. srpna chrudimští výsadkáři, skončil nebývalým úspěchem. Vojákům se...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - V sobotu 13. června od 13. 30 hodin se koná v Aeroklubu Chrudim na letišti zábavné odpoledne pro děti, jejich rodiče, prarodiče a...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Profesionální hasiči si v těchto dnech v rámci taktického cvičení v jedné ze zdejších firem procvičovali zdvihání rozměrných a...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Nad městem se o víkendu naposledy objevily stroje legendární chrudimské akrobatické čtyřky Sky box, která v Chrudimi fungovala nepřetržitě...Celý článek »