Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 6 let 9 hodin
Chrudim - Nakládání s odpady ve městě by se teď mělo posunout o krůček dál. Poté, co si občané města dlouhé roky stěžovali na absenci nádob na...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 9 hodin
Chrudim – Součástí příprav velkého sběrného dvora v průmyslové zóně západ je i zhotovení průzkumného geologického vrtu. Starosta František Pilný (ANO...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 47 min
Chrudim – V současnosti probíhá na Krajském úřadě Pardubického kraje zjišťovací řízení v rámci posuzování vlivů na životní prostředí (EIA) k...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Současné vedení města Chrudim nechává nepopulární krok, který bude muset přijít, zatím být, dodržuje koaliční smlouvu a nezvyšuje...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Ceny energií stoupají. I když při vyjednávání rozpočtu město Chrudim počítalo s navýšením cen za energie, takový nárůst nikdo nečekal....Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 6 dnů
Chrudim – Město Chrudim přistoupilo k opatření, aby se co možná nejvíce zamezilo šíření viru v situaci, kdy už i laboratoře v libereckém kraji...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim - Veřejné projednání v průmyslové zóně, kde měla v budoucnu stát kompostárna, vzbudilo mezi přítomnými v září 2020 velké emoce. Vše bude...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Chrudim – Zatímco v jiných státech už od živých vánočních stromků ustupují, z Markovic zamířil před devátou hodinou na voze Technických služeb...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 4 dny
Chrudim – U kostela Nanebevzetí Panny Marie už si můžete všimnout výzdoby s rokem 2022, a s vánočními světýlky se stále více lidí odhodlává k...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 2 dny
Slatiňany – Kauza kompostárny, která se městu nedaleko Chrudimě poněkud vymkla z rukou, má pokračování. Kdo by se domníval, že radnice vedená Ivanem...Celý článek »