Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Opatovice nad Labem – Elektrárny Opatovice (EOP), spadající pod Energetický a průmyslový holding (EPH) Daniela Křetínského, po letech naplňují svůj...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo odkazy k připojení na online veřejné projednání k obnově spalovny v Rybitví před pár dny a už se stačila...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 23 hodiny
Pardubický kraj – Zbývají poslední dny, kdy se obyvatelé mohou vyjádřit věcnými připomínkami k vyhodnocení vlivu na životní prostředí (EIA) kvůli...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Pardubice - Pardubičtí zastupitelé ve čtvrtek schválili odkup spalovny v Rybitví. Společnost AVE CZ, která usiluje o přestavbu nefunkčního zařízení...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Pardubice - Zastupitelstvo by mohlo už v březnu jednat o odkupu spalovny v Rybitví. V tuto chvíli má primátor Pardubic Martin Charvát v ruce dokument...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Pardubice/Rybitví - Město koupí spalovnu nebezpečných odpadů v Rybitví. Poslední jednání pardubického primátora Martina Charváta (ANO 2011) s vedením...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Pardubice - Obyvatelé Rybitví a města nemají stále vyhráno. Firma AVE se totiž odvolala proti stanovisku pardubického magistrátu, který přerušil...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Pardubice - Město znovu a důrazně vyslovuje svůj nesouhlas se zamýšlenou modernizací zdejší spalovny nebezpečných a jiných odpadů a s jejím...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Rybitví - Firma AVE CZ, která usiluje o výstavbu spalovny nebezpečných odpadů v této obci, uspěla nyní u Nejvyššího správního soudu v Brně, u něhož...Celý článek »