Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Opatovice nad Labem – Elektrárny Opatovice (EOP), spadající pod Energetický a průmyslový holding (EPH) Daniela Křetínského, po letech naplňují svůj...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 17 hodin
Pardubický kraj – V už tak zatíženém regionu si zodpovědní politici uvědomují hrozbu, která by nastala v případě obnovení spalovny nebezpečných...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 2 dny
Pardubický kraj – Zbývají poslední dny, kdy se obyvatelé mohou vyjádřit věcnými připomínkami k vyhodnocení vlivu na životní prostředí (EIA) kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Pardubice - Pardubičtí zastupitelé ve čtvrtek schválili odkup spalovny v Rybitví. Společnost AVE CZ, která usiluje o přestavbu nefunkčního zařízení...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Pardubice - Zastupitelstvo by mohlo už v březnu jednat o odkupu spalovny v Rybitví. V tuto chvíli má primátor Pardubic Martin Charvát v ruce dokument...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Pardubice/Rybitví - Město koupí spalovnu nebezpečných odpadů v Rybitví. Poslední jednání pardubického primátora Martina Charváta (ANO 2011) s vedením...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Rybitví - Před jednou hodinou ranní byla policejní hlídka z pohotovostního a eskortního oddělení vyslána do uvedené obce na Pardubicku, kde mělo...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Rybitví - Policistům z oddělení v Lázních Bohdaneč nahlásila jistá žena z této obce, že si zabouchla dveře, a že v kuchyni vaří na...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Pardubice - Obyvatelé Rybitví a města nemají stále vyhráno. Firma AVE se totiž odvolala proti stanovisku pardubického magistrátu, který přerušil...Celý článek »