Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Slatiňany – Měli úspěšnou firmu na oblečení, ale bydleli jen dvacet kilometrů od vybombardovaného Kyjeva. Jejich domov, na  který měli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Oslovili jsme starostu Františka Pilného (ANO 2011) s žádostí o aktuální informace, jak se město plánuje postarat o ukrajinské uprchlíky...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 13 hodin
Chrudim – Současná situace v chrudimských školách a školkách je z hlediska kapacit na hraně. Chrudim nebyla připravena na takový nárůst poptávky...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 1 den
Chrudim – K dnešnímu dni je registrováno k pobytu v Chrudimi přesně 960 ukrajinských uprchlíků. Zatímco od srpna do října se počty nově příchozích...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 6 dnů
Chrudim – Den po té, co místostarosta Petr Lichtenberg informoval na tiskové konferenci o příspěvku od Pardubického kraje na pomoc uprchlíkům, město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Po výzvě hejtmana Martina Netolického (ČSSD) o připojení měst a obcí k iniciativě co nejdříve vybrat vhodné prostory pro ubytování prvních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Pardubický kraj – V souvislosti s aktuálním vývojem dění na Ukrajině po ruské vojenské operaci z dnešního rána, kdy vojska vstoupila na východní...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Pardubice - V pondělí před čtvrtou hodinou odpoledne zavolala na tísňovou linku 158 jistá žena, která žádala policii pomoc.Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Během pátečního dne vyrazilo dalších několik jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí z Pardubického kraje do oblastí postižených...Celý článek »
vydáno před 11 let 1 týden
Holice - Na chodníku náhle zkolabovala žena. Udělalo se jí nevolno a upadla na chodník. Na blízku byli zrovna strážníci, kteří zde prováděli kontrolu...Celý článek »