Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Pardubice/Stéblová – Dvoukolejná vysokorychlostní trať povede do dvou let konečně ze zastávky Pardubice-Rosice nad Labem do Stéblové. Před...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 3 hodiny
Chrudim  – Radnice upozorňuje občany, že od 1. července čekají Medlešice zásadní komplikace v dopravě, jež vyústí ve ztíženou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Většina obyvatel města má v živé paměti situaci, která nastala v okamžiku, kdy probíhala modernizace místního vlakového nádraží. Lokálky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Pardubice – Modernizace železničního uzlu v Pardubicích bude trvat od září 2020 do října 2024, s rozpočtem činícím více než 5 miliard korun. ...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 dnů
Chrudim - Revitalizace trati, která spojuje město s Pardubicemi a Hlinskem, postupuje a spolu s ní postupují i výluky. V současnosti...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Stéblová - V sobotu po 21. hodině vyráželi do uvedené obce na Pardubicku profesionální hasiči z Pardubic a další dobrovolné jednotky z...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Stéblová - Krátce po půlnoci dorazila na krajské operační a informační středisko pardubických hasičů zpráva o tom, že zde hoří skládka odpadu.Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Stéblová - K srnce, která skončila zhruba ve dvouapůlmetrové skruži v této obci na Pardubicku, vyjížděli v úterý 1. října v 11.25 hodin pardubičtí...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice/Kostěnice - V úterý odpoledne byl několik hodin uzavřen hlavní železniční koridor z Prahy na Moravu. Důvodem bylo spadlé trakční vedení...Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Stéblová - Pomoci srnce vyjeli v neděli čtyři minuty před 16. hodinou do této obce na Pardubicku pardubičtí hasiči, aby zachránili srnku na ledu...Celý článek »