Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 11 týdnů
Chrudim – Koncem ledna slaví své narozeniny jeden z nejvýznamnějších čestných občanů Města Chrudim. Generál Jaroslav Klemeš se narodil 30. ledna roku...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Slatiňany – Karel Sluka sedí za přednáškovým stolem. Každého, kdo přichází do sálu, srdečně zdraví. Tváří se mile. Dobrosrdečnost mu kouká z očí....Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Klášterní zahrady ožily Dnem dobrovolnictví. Akci spolupořádala Oblastní charita Chrudim, Pardubický kraj a Koalice nevládek Pardubicka....Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Slatiňany – Měli úspěšnou firmu na oblečení, ale bydleli jen dvacet kilometrů od vybombardovaného Kyjeva. Jejich domov, na  který měli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Pardubický kraj – Rytmus Východní Čechy (RVČ) nabízí lidem se znevýhodněním pomoc s hledáním a udržením zaměstnání na otevřeném trhu práce, rovněž...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Organizace Rytmus Východní Čechy, o. p. s., podporuje lidi se zdravotním znevýhodněním, zejména pak lidi s mentálním postižením v co...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Ačkoliv spojení „Pecka“ a „v síti“ vyvolává různé představy, nenechte se uvést v omyl. Proč tento projekt vznikl, co přináší dobrého, a na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Slatiňany - Chceme čtenáře informovat o aktuálním chodu největšího sociálního zažízení svého druhu v Pardubickém kraji, protože i když se postupně v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Slatiňany –⁠ Klienti DSS Slatiňany jsou už podruhé během 30 dnů ve čtrnáctidenní karanténě.  Přesto ve zvládání situace, a díky...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Slatiňany – V letošním roce slaví fotbalový oddíl SK Spartak Slatiňany kulatiny. Byl založen v roce 1900, uplynulo tedy letos 120 let...Celý článek »