Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 27 týdnů 1 den
Heřmanův Městec – Vstřelit sedm gólů Plzni, k tomu za jeden poločas, to se pro chrudimské fanoušky krásně poslouchá, čte, a ještě lépe sleduje… První...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 14 hodin
Plzeň – Úterní čtvrtfinále Poháru SFČR přineslo bitvu gigantů českého futsalu, v níž měli v plzeňské hale Lokomotivy více ze hry Chrudimští. Bohužel...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Plzeň - O vítězi letošního ročníku 1. Futsal ligy se nečekaně rozhodlo pouze ve třech zápasech. Plzeňský Interobal totiž v pátek zvládl další...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Plzeň - Tak takový výsledek asi nikdo nečekal. V prvním finálovém zápase play off 1. Futsal ligy zvítězil domácí Interobal Plzeň nad FK Chrudim...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Plzeň – Souboj dvou neporažených celků v základní části 1. futsal ligy opět nabídl úžasnou bitvu plnou skvělých momentů, po závěrečné siréně nakonec...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Přestože Chrudimští vedli v zápase hned dvakrát o dvě branky, utkání nakonec skončilo remízou. Plzeň vstřelila všechny své tři góly v power...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Futsalisté Chrudimi zvládli ve šlágru 15. kola porazit na domácí půdě SK Interobal Plzeň výsledkem 5:1, zůstali neporaženi a ještě tím...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Plzeň – Ani ve třetím finále se chrudimským futsalistům nepodařilo porazit Interobal Plzeň, který se tak v nejkratším možném čase po třech...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Futsalová Chrudim podruhé smutní. Interobal Plzeň zvítězil i ve druhém finále, když dokázal na hřišti v Chrudimi otočit stav z 0:...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Plzeň – Chrudimští futsalisté nevstoupili do finálové série proti Interobalu Plzeň ideálně. Na hřišti soupeře neudrželi vedení z prvního...Celý článek »