Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Chrudim – Jaké krásy v současnosti stále skrývá pro oko turistů a místních obyvatel chráněná lokalita Ptačí ostrovy? Z dálky poskytuje pohled na...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 16 hodin
Chrudim – Město pokračuje s odtahem aut, kterým propadla technická, aby zbytečně nezabírala parkovací místa. Vozidla jsou zpravidla po tříletém...Celý článek »
vydáno před 1 den 15 hodin
Chrudim – Kladný výsledek účetní uzávěrky značí možnosti pro větší investice, přesněji řečeno nové zadlužení.  Zastupitelé budou rozhodovat o...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – Rada města vzala na vědomí zprávu nezávislého auditora k účetní závěrce za loňský rok, zprávu o vztazích a doporučení dozorčí rady ke...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Chrudim – Kam až oko webkamery i vedení města dohlédne, v úseku, kde se napojuje Kollárova ulice na Širokou ulici, zeje už několikátý den...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 den
Chrudim – Na poslední Radě města Chrudim se nejvíce v souvislosti se Sportovními areály města Chrudim hovořilo o novém skateparku. Už se připravuje...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Ač se to nezdá, volby do obecních zastupitelstev jsou téměř za dveřmi. Místní slepenec vládnoucí radnici proto neváhá a po třech letech...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Chrudim – Na konci ledna proběhly primární volby na post lídra chrudimské kandidátky Pirátů. Jedničkou do podzimních komunálních voleb se stal...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 10 hodin
Chrudimsko – Kradou se nejen ve městech, ale i po okolních vesnicích. Řeč je o katalyzátorech. Na pozoru by se měl mít bohužel každý, kdo nechá svoje...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudim – Blýská se konečně na lepší časy? Komise znovu upozornila na neutěšený stav přírodní památky Ptačí ostrovy. Cestáři v tom...Celý článek »