Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Zdejší TOP 09 se při sestavování kandidátní listiny do komunálních voleb přepočítala a přihlásila osmadvacet jmen kandidátů namísto...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
Pardubice - Zdejší nebezpečná křižovatka u Parama, kterou denně projede téměř třicet tisíc aut, tvoří se tu dlouhé kolony a loni zde zemřeli tři lidé...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 hodin
Chrudim – Jako zástupce rodinné firmy, která se zabývá dřevovýrobou specializující se na luxusní dýhu, přivítal ve středu podnikatel Jan Ficek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – Prakticky bez povšimnutí opozicí se rok s rokem sešel a radniční koalice mohla v listopadu loňského roku oslavit dvanáct měsíců svého...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Při zasedání zastupitelstva dne 16. září 2019 chrudimská koalice schválila změnu jednacího řádu zastupitelstva, která umožní podávat dotazy na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim – V říjnu letošního roku budou v kurzu volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Silně sledované a v mnohém jistě průlomové....Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim – Politická situace ve městě připomíná svým ospalým nicneděláním charakter provinčního města za starého Rakouska – Uherska. Na podzim jsou...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim – S blížícím se termínem prezidentských voleb, jež jsou naplánované na leden a únor roku 2018 vyskakují na potenciální voliče další a další...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Chrudim - Pokud si snad někdo myslí, že lze v úkrytu městské zeleně provádět nejrůznější campingové aktivy, škaredě se mýlí. Bystré oko chodce totiž...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Hned na začátku chci upozornit, že si novinář musí svoje zdroje chránit, protože z nich budu chvíli čerpat. Pojďme ale k věci. Některým lidem v tomto...Celý článek »