Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 30 týdnů 1 den
Chrudim – Pouze za příznivého počasí se první podzimní den, tedy v sobotu 23. září, koná v areálu letního kina akce nejen pro kluky. I...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Chrudim – V letním kině uvidíte ve čtvrtek 3. srpna ve 21 hodin český film Braňo Mišíka Nikdy neříkej nikdy. Je to příběh ukazující, že všechno...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 6 dnů
Chrudim – Letní kino Chrudim uvede v pátek 14. července od 21. 30 hodin americký počítačově animovaný film z letošního roku produkovaný Walt...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 18 hodin
Chrudim – Stalo se již tradicí, že 30. dubna se „čarodějnice" konají v areálu letního kina. Program je připraven hlavně pro děti. Dospělí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – V areálu letního kina se v pátek 10. června v 19 hodin uskuteční koncert české herečky a zpěvačky Barbory Polákové. Barbora...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Každoroční setkání v areálu letního kina se koná v pondělí 27. prosince přibližně od 16 hodin. Ohřát se můžete u ohně, posilnit...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Oblíbený animák přichází s dalším pokračováním. Film Hotel Transylvánie: Transformánie předvede Drákulovu partu tak, jak jste je ještě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim – Mediálně dostatečně propagovaný film Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel dorazil i do chrudimského letního kina. S pánskou partou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Letní kino má na páteční večer 23. června připravený animovaný film pro celou rodinu. Pohodový příběh s názvem Luca je inspirovaný...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim – Pohodový večer v letním kině lze očekávat při sledování nového českeho snímku Adama Hobzíka Ubal a zmiz. Tuto českou komedii leťák...Celý článek »