Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Chrudim – Radnice upozorňuje občany, že od 1. července čekají Medlešice zásadní komplikace v dopravě, což bude mít za následek ztíženou...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 3 dny
Chrudim/Medlešice – Vybudování kanalizace je běh na dlouhou trať. A nastávají také otázky, které řeší asi každý občan obce, kde se plánuje vybudovat...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim/Medlešice – Začátkem letošního roku přinesly Chrudimské noviny informace o tristním stavu hasičské zbrojnice a další objektů v místní části...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 3 dny
Pardubice/Stéblová – Probíhající modernizace trati mezi stanicemi Pardubice-Rosice nad Labem a Stéblová si od 24. března vyžádá úplné zastavení...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 5 dnů
Chrudim – Ceny energií stoupají. I když při vyjednávání rozpočtu město Chrudim počítalo s navýšením cen za energie, takový nárůst nikdo nečekal....Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Pardubický kraj – V rámci rozvoje infrastruktury v oblasti vodního hospodářství bylo ve druhém kole schvalování dotací rozděleno přes 20 milionů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Kvůli dobudování obchvatu je uzavřena od minulého pondělí kvůli dopředu ohlašované rekonstrukci, silnice z Chrudimi na Medlešice. To ale...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Většina obyvatel města má v živé paměti situaci, která nastala v okamžiku, kdy probíhala modernizace místního vlakového nádraží. Lokálky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – Už jen měsíc a půl a měla by začít půlroční oprava silnice a s ní spojená uzavírka. Opravovat se bude tříkilometrový úsek silnice, průtah z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Pardubický kraj – Zatímco například v Holicích bojují s nedostatkem popelářů, kde ve firmě, která sváží odpad, onemocněli hned tři řidiči,...Celý článek »