Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Po roce se vrací oblíbený a vyhledávaný „Týden knihoven“. První říjnový týden tak bude ve Filištínské ulici patřit čtenářským amnestiím,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim – Není pro čtenáře oblíbenějších dní, než ty, jimiž začíná měsíc říjen. Tradičně totiž patří knihovnám a to v druhém největším městě...Celý článek »
vydáno před 1 den 23 hodiny
Chrudim – Ve středu prvního února vypíše město veřejnou zakázku na výstavbu knihovny v Topolské ulici, jejíž součástí bude i komunitní centrum a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Stabilizace budov v Topolské ulici byla v souvislosti s výstavbou obchvatu kolem města už v minulosti ožehavým tématem. Lidé si stěžovali...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Uzavřené provozovny restaurací a hospod snášejí mnozí štamgasti jen velmi těžko. Pivo vypité doma u televize nikdy nenahradí ztracené...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Nebude to dlouho trvat a chrudimská knihovna vyhlásí amnestii. Amnestii pro všechny ne příliš pořádné nebo zapomnětlivé čtenáře, kterým se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Málokdy se nová výstavba setká se souhlasem starousedlíků. Prakticky nikdo nechce měnit zažité zvyklosti, mít „za humny“ další budovy,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – O tom, že se chystá setkání úředníků a politiků s občany k diskusi o nové knihovně v Topolské ulici, Chrudimské noviny již informovaly....Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Místní městská knihovna má několik poboček. Kromě té neznámější a nejvíce využívané ve Filištínské ulici zajišťuje provoz také v budově...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Pod město spadá celá řada příspěvkových organizací, škol a školek. Jejich vedení se v průběhu let samozřejmě mění, i když většina ředitelů...Celý článek »