Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 27 týdnů 4 dny
Chrudim/Vlčnov – Od začátku existovaly pochyby, jak dlouho azurově čistá voda ve vlčnovském rybníce asi vydrží. A ukázalo se, že oprávněně. Město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Řidiči si budou moct už brzy oddychnout, že jim před kola nebudou skákat alespoň opilí bezdomovci. Ačkoliv to vypadá, že se silnice z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Představte si, že jste nic neprovedli a najednou vás začne pronásledovat několik policejních hlídek a ještě po vás začnou střílet. Tak...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Pardubice/Chrudim – Policie si všimla podezřelého auta, které sedělo popisu kradeného Audi z Rakouska, v době ranní špičky při výjezdu z Chrudimi na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim – Řidiče čekají změny, které mnohé nepotěší. Navrhla je Správa a údržba silnic Pardubického kraje prý kvůli omezení tranzitu. Čtvrtý květnový...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Symbolické předání nově obnoveného rybníka se v pondělí po 122 dnech střídavé práce a nutných technologických přestávkách událo v místní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrast – Benzinka láká k zastavení tím nejkrásnějším výhledem na západ slunce v celém širokém okolí, a proto je právem vyhledávaným místem setkání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Na rybníku ve Vlčnově, kde se 12. března začalo s revitalizací, prý stojí práce. Prostoje, které by se mohly zdát některým škarohlídům...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim/Vlčnov – V pátek 12. března byla zahájena revitalizace návesního rybníka ve Vlčnově. Do výběrového řízení se přihlásilo celkem 12 firem...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim – Kdybyste dychtivě vyrazili na místo teď, zjistíte, že se tam ještě nic neděje, ačkoliv stroje, které nadále znemožňují archeologům práci,...Celý článek »