Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – V sobotu 4. a v neděli 5. prosince se po celý den můžete setkat s oblíbenými postavami doprovázejícími Mikuláše. Tradiční...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – V České republice není tento svátek státní, ale patří mezi významné dny. Letos MDŽ připadá na pondělí 8. března. Obvykle bývají...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Pardubice – V sobotu vyjede po roce znovu vánočně vyzdobený trolejbus, aby vykouzlil úsměv na tváři nejen dětem a zahájil vánoční atmosféru. Od...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim – Zahradnictví na Blehovsku po několik let pořádalo ve svých prostorách vánoční výstavu, kterou si oblíbily snad všechny generace. Každý rok...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Programy kulturních akcí se poškrtaly a lidé si hledají takové aktivity, které nevyžadují, aby vycházeli zbytečně ze svých domovů.Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Místostarosta Pavel Štěpánek (Piráti) patří mezi politiky, kteří se nebojí vstoupit i na kolbiště internetových diskusí. Především pod...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Vánoce jsou za dveřmi. Stromeček již jistě stojí na svém čestném místě v pokoji, dárky jsou nakoupeny a každoroční masakr nebohých ryb je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim - Na tento víkend od soboty 23. do 24 listopadu se těší mnoho z nás. Zahradnictví Mikan připravilo inspirativní vánoční výstavu s ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – Vánoční akce, které pořádá „Zahradnictví Mikan“, se staly ve městě již tradicí. Míří na ně stovky těch, kdo chtějí shlédnout něco z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim – Ač se to možná nezdá, Vánoce jsou tu za čtvrt roku. Technické služby proto nechtějí nechat nic náhodě a riskovat horečné řešení...Celý článek »