Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 2 dny
Pardubicko – Pardubičtí policisté aktuálně pátrají v Pardubicích po 91leté seniorce. Pokud jste ženu viděli, nebo máte informace o jejím...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Pardubice – Podle informací od policie se žena ztratila v pondělí, kdy byla naposledy viděna kolem 18. hodiny, a mohla být ohrožena na životě....Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - Poměrně často zmiňuje policie případy o okradených seniorech. Na poměrně jednoduchou lest se nechala nalákat i 98letá žena.Celý článek »
vydáno před 2 týdny 4 dny
Chrudimsko – Policisté na Chrudimsku pátrají po 45leté ženě. Pokud je odkaz neaktivní, osoba byla vypátrána. Naposledy byla žena...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 1 den
Chrudim – Policie České republiky pátrala po pohřešované ženě, která je úspěšnou chrudimskou kadeřnicí a vizážistkou. Podle některých...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 1 den
Pardubice – Včerejší akce pardubického magistrátu organizováním prostřeného stolu prostřednictvím Piana na ulici na třídě Míru ukázala, jaký...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Pardubicko/Libišany – Krajská kriminálka prověřovala od sobotního odpoledne násilnou smrt starší ženy (69) v Libišanech u Opatovic na Pardubicku....Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice – Uzavírka potrvá celé letní prázdniny. Podjezd z ulice 17. listopadu na ulici Jana Palacha bude úplně uzavřen do 6. července a po té...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »