Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudimské Divadlo Karla Pippicha se v sobotu 20. dubna naplnilo především díky nadšeným obdivovatelům a přátelům zdejších umělců. Strašnické divadlo...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 2 dny
Pardubice – Ve dnech 25. až 29. července proběhne na pardubickém zámku osmý ročník divadelního festivalu Pernštejnlove. V rámci festivalu vystoupí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Na Apríla snad ještě Trampské jaro v chrudimském divadle Karla Pippicha nebylo. Volná místa by se spočítala na prstech. Pozvání domácí kapely Chrpa...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
V pátek 22. října se opět hrál v chrudimském Pippichově divadle Bůh masakru. Tentokrát jako součást jeho devadesátiletého výročí. Nevím, po kolika...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Hodně věcí v životě je o štěstí i o tom, něco pro splnění svých snů podniknout. Možná víte o někom, koho láká hrát divadlo, poznat nové...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Pardubice – Na divadlo se můžete složit podobně jako za dob národního obrození v dobrovolné sbírce. Machoňovu pasáž kromě nového Institutu...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Den před státním svátkem zahájilo chrudimské Pippichovo divadlo podzimní divadelní sezonu. Hrála se Ženitba Nikolaje Vasiljeviče Gogola. Přeložil ji...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Čankovice - V neděli 25. června došlo v podvečerních hodinách k dopravní nehodě dvou vozidel mezi Chrudimí a Vysokým Mýtem v obci...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - 20. února začínala divadelní sezona předplatitelů, abonentů, čili skalních milovníků divadla, skupiny B. V loňském divadelním roce se mi...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
V neděli 27. listopadu v 19.30, což překvapilo značnou část diváků, ostatní představení začínala vždy v 19.00, se v Pippichově divadle v ...Celý článek »