Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 18 hodin
Chrudim – Chrudimský Spolek Hurá na výlet! má další ročník Senior festivalu úspěšně za sebou, už se chystá na další a zve i na zajímavé akce...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 5 dnů
Chrudim – Když se František Pilný (ANO 2011) před šesti lety ucházel o místo starosty, sbíral podporu i u handicapovaných spoluobčanů a jednou z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Statistika mluví jasně. Během pár let se přiblížíme situaci, kdy bude normální potkat na každém druhém kroku osobu v seniorském věku. Co ale některým...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Chrudim – Přes občasná drobná škobrtnutí se spolku „Hurá na výlet“ nepochybně daří. Otevřel si nové centrum v domě, kde své času mohli sídlit...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim – Pokud žadateli o dotaci město neodklepne celou požadovanou částku, obvykle se tento s faktickým stavem věcí smíří a zkusí získat peníze...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Původně tu sídlila cizinecká policie, později odešla a město přemýšlelo, co s domem dál. V úvahu připadal pronájem, nakonec padl návrh, aby...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - Nejprve to byla parta lidí, kteří po zhlédnutí filmu Silvie Dymákové Šmejdi začali přemýšlet, jak naplnit touhu seniorů po zajímavých...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Říká se, kdo šetří, má za tři. Stačilo tedy v případě spolku Hurá na Výlet! podle města včas otočit kolečkem a natáčet pořady pro seniory...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – Letní kino ožívá prvním jarním koncertem, který pořádá pro veřejnost spolek Hurá na výlet ve spolupráci se spolkem MaChr, a další budou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim – Spolek Hurá na výlet spustil dnes v osm hodin ráno své historicky první internetové vysílání pro seniory, tedy roku 2021. Pořady provázejí...Celý článek »