Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 hodin 14 min
Veselý Kopec - Slavnostně vyzdobené dřevěné roubenky od soboty 2. prosince přiblíží tradiční činnosti a obyčeje adventního období od poloviny 19...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 10 hodin
Veselý Kopec – Program věnovaný bramborám se koná na Veselém Kopci v sobotu 7. října od 10 do 16 hodin. Přijeďte si připomenout tradice...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 5 dnů
Veselý Kopec - Vybraní lidoví výrobci z celé České republiky, včetně výrobců oceněných titulem Nositel tradice České republiky nebo ...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 6 dnů
Veselý Kopec – V sobotu 10. a v neděli 11. června  bude v provozu vodní obilní mlýn v areálu na Veselém Kopci. Program věnovaný...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 6 dnů
Veselý Kopec/Hlinsko – Areál Veselého Kopce bude otevřen od 9 do 17 hodin, v sobotu 13. května se zde bude konat Hrnčířská sobota. Program...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 6 dnů
Veselý Kopec – V sobotu 4. února se v prostředí muzea v přírodě na Veselém Kopci u Hlinska po dvouleté pauze uskuteční první program...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 12 hodin
Veselý Kopec – Ve vánočně vyzdobených chaloupkách uvidíte, jak slavili Štědrý večer výměnkáři v polovině 19. století i jak vypadaly ozdoby z bílé...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – V našem regionu se k velikonočním svátkům váže mnoho tradic. Ty letošní Velikonoce se opět odvíjejí s jiným, a hlavně chudším, scénářem....Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Veselý Kopec – Muzeum v přírodě Vysočina sice zůstává vzhledem k situaci stále zavřené, ale tradiční masopustní obchůzku v podání vesnické skupiny z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim – Volnou vstupenku na kulturní akci můžete získat při návštěvě Muzea loutek v Chrudimi a Muzea v přírodě Vysočina. Společnou...Celý článek »