Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – Evropský týden mobility a Evropský den bez aut milují bez rozdílu všichni. Mladí i staří, děti i senioři. Výjimkou nejsou samozřejmě ani...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – V rámci každoroční akce Dne zdraví se bude konat v Chrudimské nemocnici ve spolupráci s chrudimským Zdravým městem a Místní agendou 21...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Statisíce lidí na celém světě si v dubnu připomenou mezinárodní svátek životního prostředí – 22. duben, Den Země. Tato událost je i...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Radní na tento rok už schválili akční plán zlepšování procesu místní Agendy 21 a zároveň vzali na vědomí vyhodnocení z minulého...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Některé dřívější komise už jako poradní orgány Rady města Chrudim nadále fungovat nebudou, jiné vznikly nově, sloučením, anebo rozdělením...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Říká se, že zastupitelé jsou tak aktivní jako obyvatelstvo, které si je zvolilo. Zajímají se Chrudimáci o svoje zdraví nedostatečně, nebo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim − Nápad do projektu Tvořím Chrudim ve formě chodníkových her sklidil velký ohlas. Veřejné prostranství z betonu před speciální základní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – V projektu participativního rozpočtu s názvem Tvořím Chrudim se počítalo se 1299 hlasy. Na prvním místě se umístilo dětské hřiště v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Letos je to už dvacet let od začátků projektu Zdravé město. Funguje projekt pro všechny občany, nebo jen sám pro sebe a pro vyvolené, jak...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Projekt Zdravé město Chrudim a Místní agenda 21 pořádá v jednom týdnu hned tři pěkné akce a nejen pro děti. Pondělí a středa patří...Celý článek »