Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek před 16. hodinou volala městské policii pracovnice prodejny Penny market u nemocnice, že tady zadrželi trojici zlodějů, kteří se...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - Městská policie řešila během čtvrtka hned dvakrát nepovolené parkování vozidel na travnatých plochách ve městě. Poprvé to bylo v 8.49 hodin...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - V pondělí v půl jedenácté večer byl nucen přivolat do Filištínské ulice strážníky místní občan, aby zde udělali pořádek se zaparkovanými...Celý článek »
vydáno před 10 let 4 týdny
Chrudim - V neděli před půl devátou večer volal na tísňovou linku městské policie pracovník obchodu Planeo elektro, že tam mají zákazníka, který si...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Chrudim - V pondělí v poledne volal muž strážníkům, že se v křižovatce poblíž restaurace U Guláška motá pravděpodobně opilý člověk a...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim/Píšťovy – V úterý před polednem byla městská policie upozorněna občany na podezřelého „romského obchodníka“ s hodinkami, který se pohyboval...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim/Vestec – Na nebezpečné počínání dosud neznámé ženy poblíž chrudimské místní části Vestec byla v úterý před 16. hodinou odpoledne...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - V pondělí v podvečer přijali strážníci městské policie oznámení od občana, že nějací dva opilci se poflakují po vlakovém a autobusovém...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Na padající střešní krytinu z domu v Široké ulici byla ve čtvrtek po 13. hodině odpoledne upozorněna místním občanem městská policie....Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Na městskou policii se ve čtvrtek v poledne obrátil občan bydlící v ulici Čs. armády, aby upozornil na to, že dveře u neobývaného bytu pod...Celý článek »