Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 9 let 13 týdnů
Ostrava – Chrudimští basketbalisté vstoupili prvními dvěma zápasy do finálové série proti VŠB Ostrava a ani jednou se jim na jejich palubovce...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Jičín – Po prvním utkání, které chrudimští basketbalisté vyhráli, je nečekalo v Jičíně nic lehkého. Všechny spekulace se potvrdily, domácí zápas...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim - Skvělá sezóna chrudimského DARRENu i nadále pokračuje. Po vítězství základní části 2. ligy skupiny B se naši basketbalisté vydali do play-...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Chrudim - Sobotní dopoledne bylo ve znamení streetballového turnaje na venkovním hřišti u školy Dr. J. Malíka. Hráči všech věkových kategorií...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim – Chrudimští basketbalisté mají za sebou základní část II. ligy mužů a nyní se mohou v klidu poprat o postup do vyšší soutěže v play-off. Tam...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 20 hodin
Plzeň – Ani ve třetím finále se chrudimským futsalistům nepodařilo porazit Interobal Plzeň, který se tak v nejkratším možném čase po třech...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 hodina
Chrudim – Futsalová Chrudim podruhé smutní. Interobal Plzeň zvítězil i ve druhém finále, když dokázal na hřišti v Chrudimi otočit stav z 0:...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 hodina
Plzeň – Chrudimští futsalisté nevstoupili do finálové série proti Interobalu Plzeň ideálně. Na hřišti soupeře neudrželi vedení z prvního...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim – Úkol splněn, Chrudim je mezi čtyřmi nejlepšími týmy 1. FUTSAL ligy! Poslední čtvrtfinálový krok udělala proti Liberci suverénním způsobem,...Celý článek »