Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Polička – Za dosud nezjištěných okolností došlo v areálu Poličských strojíren u Poličky k iniciaci, následnému požáru a výbuchům uloženého...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 dnů
Pardubice - Jednoho pracovníka firmy Synthesia zranil výbuch lisu, kde se vyrábí nebezpečná nitrocelulóza. „Došlo k provozní nehodě na alkoholizačním...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Těžařská firma South Oil oznámila, že chce prozkoumat takřka celé území východních Čech, jestli tu nenajde ložiska ropy nebo plynu....Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice - V sobotu před 11. hodinou zasahovali hasiči v Bubeníkově ulici. Důvodem byl unikající plyn z potrubí v jednom z ...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - V úterý krátce po obědě se nad městem objevil oranžový mrak z jedovatých plynů, které unikly z areálu společnosti Synthesia Pardubice....Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim – Anonymní oznamovatel upozornil v neděli před 23. hodinou strážníky, že u prodejny Albert je bouda, kterou tam mají Vietnamci, a právě z ní...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Pardubice - Pardubická společnost Explosia musí zaplatit z rozhodnutí Českého báňského úřadu milionovou pokutu za explozi, která vznikla...Celý článek »