Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - Polovinu základní části má za sebou krajská hokejová liga, které zatím se dvoubodovým náskokem vévodí hokejisté Chrudimi. Další zápas...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Chrudim - Sezóna HC Chrudim je před námi a my jsme si o přípravě a o nadcházejících utkáních pohovořili s trenérem A-týmu Jiřím Fibigerem.  ...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 13 hodin
Chrudim – Chrudimský A-tým se po vysoké domácí výhře proti Novému Městu nad Metují představil opět před domácími fanoušky. V rámci 11. kola...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 3 dny
Náchod - Nedělním utkáním v Náchodě odstartoval A-tým druhou polovinu nadstavbové části. Úvodní utkání nadstavby se stejným soupeřem jsme vyhráli s...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Chrudim – Poslední domácí utkání tohoto kalendářního roku se A týmu nepovedlo. Po vyrovnaném a bojovném startu utkání převzali iniciativu hosté a...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim - Chrudimští hokejisté přivítali na domácím kluzišti Náchod a připsali si první vítězství v základí části. Soupeře ze severu udolali...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Litomyšl - Po čtyřech výhrách v řadě chrudimští hokejisté vyrazili na zimní stadion v Litomyšli, kde na ně čekal těžký úkol. Porazit tým, který během...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Chrudim – Úvodní vystoupení letošní sezony proti Spartaku Polička nesehráli chrudimští hokejisté vůbec ideálně. Po první třetině prohrávali 0:2,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Třetí domácí utkání v řadě přineslo úvodní porážku Chrudimi. Proti Chocni museli domácí od začátku dotahovat, manko se jim smazat...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Lepší start do nového ročníku Krajské hokejové ligy Pardubického kraje si hokejisté Chrudimi ani představit nemohli. Proti Poličce si s...Celý článek »