Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Polovinu základní části má za sebou krajská hokejová liga, které zatím se dvoubodovým náskokem vévodí hokejisté Chrudimi. Další zápas...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Chrudim - Sezóna HC Chrudim je před námi a my jsme si o přípravě a o nadcházejících utkáních pohovořili s trenérem A-týmu Jiřím Fibigerem.  ...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Třetí osmifinálový souboj mezi HC Chrudim a SK Třebechovice pod Orebem zvládli lépe hosté, kteří na chrudimském zimním stadionu zvítězili...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Třebechovice pod Orebem – Ve druhém osmifinálovém souboji se Chrudim představila na ledě soupeře z Třebechovic pod Orebem. Hosté chtěli odčinit...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 12 hodin
Chrudim – Osmifinálovou sérii proti týmu SK Třebechovice pod Orebem jsme odstartovali na domácím zimním stadionu v neděli před skvělou atmosférou, o...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Chrudimští hokejisté se ve středečním domácím utkání proti Nové Pace museli opět obejít bez elitních útočníků Plcha a Dobiáše. Proti...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 4 dny
Chrudim – Nad utkáním proti Moravské Třebové visel ještě v úterní podvečer otazník, kvůli marodce v týmu soupeře. Slovan nakonec do Chrudimi přijel...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Chrudim – Páté kolo nadstavbové skupiny lépe umístěných týmů nám do cesty postavilo tým HC Jaroměř. Soupeř do Chrudimi přijel pouze s třinácti hráči...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ve velké, třináctigólové přestřelce na Zimním stadionu zvítězili chrudimští hokejisté proti České Třebové s výsledkem 7:6 po samostatných...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Moravská Třebová – Nadstavbová skupina pokračovala středečními utkáními, kdy se mezi sebou utkali opět týmy ze základních skupin. Chrudim vyrazila na...Celý článek »