Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - V blízkosti evangelického kostela v Pardubické ulici se propadla ve středu vozovka. Na místo byla proto přivolána hlídka městské policie....Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Chrudim − Trochu to působí dojmem, že se Chrudim postupně pomalu ale jistě propadá. Po pilíři v Široké ulici nebo propadu v parčíku Na Bídě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Vnitroblok sídliště Dr. Víta Nejedlého je snad obýván jen samými odpírači. Ne snad protikovidových opatření vlády, ale nápadů místní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – ⁠Když se v neděli propadla zemina nad částí sklepa bývalého Strassova domu, některým to možná připomnělo nešťastnou událost, která se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Zeleně je prý ve městě příliš málo. Nebo je jí také až moc a doslova leze lidem do bytů. Záleží na tom, koho se tazatel ptá. Většina...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – O tom, že prakticky jakékoliv volně přístupné dětské hřiště ve městě není jen místem, na němž se scházejí maminky se svými ratolestmi, ví...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Nejen podomní prodejci, ale i docela jiná sorta lidí se snaží přijít snadno k penězům na úkor důvěřivých a často i naivních obyvatel města...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Zateplit a ušetřit. To je filosofie, kterou už několik let vyznává vedení města. Postupně se proto snaží především školy školky, které má...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim – Prakticky celé chrudimské „podhradí“ žije v těchto dnech ne právě dostatečnou informovaností, jež by místní měla připravit na blížící se...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim – Havrani k městu patří stejně, jako Josef Ressel a loutky. Na rozdíl od slavného rodáka však na inteligentní opeřence jen málokdo je hrdý,...Celý článek »