Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Chrudim – V Chrudimi se zřejmě vracíme zpět do středověku. Není to nová muzejní expozice pod širým nebem, ale realita na chodníku před Regionálním...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Člověk někdy nestačí koukat, jak nekulturní mohou být lidé zodpovědní za kulturu ve městě. Dá se ještě pochopit, když se vánoční strom na Resselově...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 17 hodin
Chrudim – Mají členové kontrolního a finančního výboru spadeno na Chrudimskou besedu? Chtějí se tam podívat v květnu v rámci společné exkurze....Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – Zatímco v zaostalých regionech se holubi trápí odchytem a končí v plynových boxech, například v Německu je povinností obce se o holuby...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Chrudim – Úspěšný profesionální orchestr Barocco sempre giovane letos oslaví 20 let na koncertních pódiích. Kromě koncertů u nás i v zahraničí se...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 6 dnů
Chrudim – Chrudimská beseda zveřejnila seznam dnů, kdy se budou konat v roce 2024 tradiční trhy a jarmarky, s výzvou pro prodejce, kteří by se chtěli...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Už v 16 hodin by se dnes na znamení státního smutku v reakci na tragické události z Prahy měly spustit vlajky vyvěšené na...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 16 hodin
Chrudim – Zdá se to až absurdní, ale i u stavby 1,5 metru dlouhého chodníku může nastat problém. Na konci února zadaná projektová...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 2 dny
Chrudim – Na dnešek je hlášeno nejteplejší počasí za celý týden, teploty se vyšplhají v odpoledních hodinách až na 30 stupňů, ale podle...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 19 hodin
Chrudim – Před nedávnem Chrudimské noviny informovaly, že se krypta Muzea barokních soch změní k nepoznání. Stěny se do začátku prosince totiž obarví...Celý článek »