Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 28 týdnů 5 dnů
Chrudimsko – Postrach všech nepozorných řidičů, kteří často nechávají svoji nohu položenou na plynu více, než je dovolená rychlost, už je nablízku....Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Radar měl měřit rychlost na sloupu veřejného osvětlení před obchodem v Markovicích, mezi ulicemi Ke Hřišti a Okružní. Jedna z firem, která...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Míst, kde by se dala v budoucnu měřit rychlost, má město Chrudim vytipováno více, jak potvrdil i starosta František Pilný (ANO 2011)....Celý článek »
vydáno před 22 týdny 5 dnů
Chrudim – Nájemní smlouvu na radary a software měřící rychlost v Markovicích podepsalo město Chrudim v hodnotě více než dvou milionů korun (2 032 800...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudim – Město Chrudim pomalými krůčky směřuje k tomu, že si nejspíš určí přímo samo, kdo zajistí zrealizování úsekového měření rychlosti v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudimsko/Chrudim – Radní schválili zakládací listinu a zvolení prvních členů Nadačního fondu města Chrudim pro bezpečnost silničního provozu. Od...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudimsko − Peníze vybrané na pokutách z radaru už nebudou jen, jak se říká, plnit městskou kasu. Po odečtení provozních nákladů je město...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim – Město musí navýšit rozpočet na platy zaměstnanců, aby pokrylo náklady na zřízení nového pracovního místa, jehož náplní bude pracovat se...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Pardubice – Provoz na železničním koridoru v Pardubicích se zastavil. Srazil se nákladní vlak Cargo ČD Nex 41340 a RegioJet 1021. Na jeho palubě...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudimsko – Další radar v krátké dojezdové vzdálenosti od Chrudimi je možná na cestě. Není vyloučeno, že po Markovicích na hlavním tahu na...Celý článek »